Niepubliczne Przedszkole "Kangurek"
ul. Krolowej Jadwigi 6
20-282 Lublin
tel.: 518 709 065, 518 709 068
Skąd wiesz o naszym przedszkolu?
z Internetu
od znajomych
z plakatów

Aerobik w Naszym Przedszkolu

Dziś odbyły się zajęcia gimnastyczne prowadzone przez mamę Kasi Wójcickiej, które będą się odbywać cyklicznie w każdy wtorek. Każdy przedszkolak zabrał ze sobą z domu strój sportowy, który jest nie odłącznym elementem prawidłowego uczestniczenia w zajęciach. Mama Kasi zajęcia rozpoczęła pogadanką na temat potrzeby wykonywania ćwiczeń gimnastycznych. Po pogadance dzieci wraz z Panią Moniką – mamą Kasi rozpoczęły rozgrzewkę a następnie poznały kilka różnych ćwiczeń. Kangurki doskonale radziły sobie z prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń prezentowanych przez panią Monikę. Zajęcia zakończyły się ćwiczeniami oddechowymi.

Serdecznie dziękujemy Mamie Kasi za pomoc i zaangażowanie.

Aerobik w Naszym Przedszkolu