• Kameralne przedszkole
    w centrum Lublińca
    Pracujemy w małych grupach, prowadzimy wiele zajęć dodatkowych.
    Gwarantujemy miłą atmosferę i rozwój Twojego dziecka.
  • Kameralne przedszkole
    w centrum Lublińca
    Pracujemy w małych grupach, prowadzimy wiele zajęć dodatkowych.
    Gwarantujemy miłą atmosferę i rozwój Twojego dziecka.

Doświadczona kadra

Radość i zabawa

Dzieci to nasza przyszłość

Witaj na stronie
Przedszkola Kangurek

Nasza placówka powstała z przekonania, że wychowanie przedszkolne jest istotnym szczeblem w edukacji każdego dziecka.

Działamy zgodnie z rozporzadzeniem MEN o przedszkolach i zgodnie z obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego.

Priorytetem było stworzenie twórczego, nowoczesnego, bezpiecznego, renomowanego miejsca, które pod nadzorem Kuratorium, spełniając wszystkie wymogi Sanepidu, BHP, Ppoż., będzie wyróżniało się spośród innych.

O nasKontakt

Język angielski

Zajęcia językowe prowadzimy w formie zabawy i włączone są w różne działania wychowania przedszkolnego. Stosowane techniki nauczania służą opanowaniu przez dzieci słownictwa i struktur gramatycznych.

Język hiszpański

Poznajemy drugi najpopularniejszy język na święcie. Nauka przebiega naturalnie i bardzo szybko można zauważyć pierwsze efekty. Zajęcia językowe prowadzimy w formie zabawy i włączone są w różne działania wychowania przedszkolnego.

Dogoterapia

Kształtowanie pozytywnych emocji dziecka w kontakcie z psem, wyzwalanie spontanicznej aktywności dziecka, wielopłaszczyznowe oddziaływanie psa na zmysły dziecka tj.: wzrok, słuch, dotyk,węch, ćwiczenie koncentracji uwagi.

Robotyka LEGO

Zajęcia przeznaczona specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pozwalają budować interaktywne zabawki wykorzystujące proste czujniki i silniki, którymi można sterować za pomocą komputera.

Sensoplastyka

Sensoplastyka® to warsztaty wspierające ogólny rozwój dziecka oraz małą (chwytanie, lepienie, ugniatanie, czyli sprawność dłoni i palców) i dużą motorykę (sprawność ruchowa całego ciała).

Logopedia

Diagnozowanie stanu motoryki narządów mowy i stanu artykulacji dzieci. Prowadzenie ćwiczeń logopedycznych z dziećmi, u których stwierdzono zaburzenia komunikacji językowej.

Poniżej znajdziesz ostatnio dodane zdjęcia do galerii.
Odwiedzaj nas częściej, galerię aktualizujemy raz w tygodniu.

Newsy, wydarzenia, komunikaty

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy nową stronę internetową. Będziemy na niej umieszczać nowości, aktualności, zdjęci i szczegółowe informacje o naszej działalności.

W każdy czwartek, w Akademii Małego Inżyniera budujemy roboty LEGO. Nasze interaktywne zabawki wykorzystują proste czujniki i silniki, którymi można sterować za pomocą komputera.

Dotychczasowa nazwa (Przedszkole Bartek) oraz właściciel ulegną zmiane z dniem 01.07.2018. Zapraszamy do zapisów do nowego przedszkola Akademia Przedszkolaka Kangurek.